Największe kluby bilardowe w Krakowie

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę klubów  lub przeczytaj poniższy artykuł:

W stolicy Małopolski aż w kilkunastu profesjonalnych klubach można w doskonałej atmosferze oddać się grze w bilard. Kraków to zdecydowanie miejsce, w którym można wybierać spośród naprawdę doskonale wyposażonych i zbierających pochlebne recenzje lokali. Jak jednak wybrać klub bilardowy, w którym możemy zabawić się, grając w pool bilarda nawet z dużą grupą znajomych czy też członków rodziny? Okazuje się, że w Krakowie można z powodzeniem wybrać jeden z lokali, które cieszą się najlepszą renomą i uznaniem nawet najbardziej wymagających graczy. Przygotowaliśmy dla wszystkich małopolskich entuzjastów bilarda zestawienie największych, a jednocześnie gwarantujących rozrywkę na najwyższym poziomie klubów bilardowych. Tworząc poniższe zestawienie, uszeregowaliśmy krakowskie kluby bilardowe malejąco według liczby stołów bilardowych znajdujących się w każdym lokalu.

Pink Bowling

Doskonała lokalizacja przy Alei Pokoju, w znanym centrum handlowym Kraków Plaza i w bezpośrednim sąsiedztwie Tauron Areny – to tylko jedna z wielu zalet klubu Pink Bowling, którego specjalność stanowi kręgle i bilard. Kraków i mieszkający w nim miłośnicy tego sportu cenią sobie w tym lokalu przede wszystkim obecność aż 15 pełnowymiarowych stołów bilardowych i kilkunastu torów do kręgli. Wszyscy gracze mają również możliwość skosztowania wybornych drinków i napojów bezalkoholowych z miejscowego baru.

TCF HUB

Na miejsce zmagań bilardowych wielu fanów tej formy spędzania wolnego czasu wybiera usytuowany przy krakowskiej Alei 29 Listopada lokal, jakim jest TCF HUB Centrum Sportu. W jego przestronnych i stylowych wnętrzach czeka 9 profesjonalnych stołów bilardowych. Sportową atmosferę idealną do bilardowych potyczek podgrzewają transmisje sportowe na dużych ekranach. Oprócz tego najbardziej zapaleni gracze mogą wziąć udział w organizowanych w tym miejscu turniejach. Dodatkowo na miejscu można pograć w piłkarzyki i darta.

Klub Diament

Wyjątkowa bliskość zabytkowego Starego Miasta przemawia na korzyść zlokalizowanego przy ulicy Mikołaja Zyblikiewicza klubu bilardowego Diament. Na jego wyposażeniu znajduje się 8 dziewięciostopowych stołów z międzynarodowymi certyfikatami idealnych do gry w pool bilard. Kraków i okoliczni mieszkańcy chętnie odwiedzają to miejsce również ze względu na wysoką jakość osprzętu bilardowego. Ogromną zaletą klubu jest również świetnie prosperujący bar.

The Stage

Na ulicy Łobzowskiej, na północ od Rynku, znajduje się kolejny ważny punkt na rozrywkowej mapie Krakowa – jest to znany i lubiany klub The Stage. Serce tego lokalu stanowią wysokiej klasy stoły bilardowe renomowanej firmy Wik Kanclerz w liczbie 7, dające możliwość jednoczesnej gry nawet sporej grupie entuzjastów pool bilarda. W klubie tym na wszystkich graczy, niezależnie od ich poziom wtajemniczenia, czekają również profesjonalne akcesoria bilardowe.

Klub Pik

Również na krakowskim Kazimierzu można w komfortowych warunkach oddać się grze w bilard w zaciszu klubu bilardowego Pik. Wszyscy gracze uwielbiający spędzać czas przy stole bilardowym mają w tym lokalu do dyspozycji aż 7 stołów w najbardziej optymalnym rozmiarze dziewięciu stóp. Na specjalną okazję można w klubie tym wynająć luksusową salę VIP. Miejsce to jest wyjątkowo przyjazne osobom stawiającym w bilardzie pierwsze kroki, ponieważ daje nowicjuszom możliwość skorzystania z profesjonalnego instruktażu doświadczonych instruktorów.

Klub Cue Bar

Jako jedyny w całej Małopolsce usytuowany przy ulicy Mogilskiej w Krakowie klub Cue Bar należy do prestiżowego Polskiego Związku Snookera i Bilarda Angielskiego, co stanowi potwierdzenie jego pełnego profesjonalizmu. W jego klimatycznym wnętrzu czeka na miłośników obu tych dyscyplin 5 stołów do pool bilarda oraz 3 stoły do snookera. Z myślą o całkowitych amatorach klub ten udostępnia możliwość odbycia lekcji podstaw gry z udziałem trenera z wieloletnim doświadczeniem, z kolei bardziej wprawieni gracze mogą stanąć w szranki z innymi fanami bilardu w wielu turniejach.

Klub Frame

Zarówno klasyczny pool bilard, jak i cieszący się w Polsce coraz większą popularnością snooker stanowią specjalność zlokalizowanego przy krakowskiej ulicy Smolki klubu Frame. W jednej z komfortowych sal znajdują się w klubie tym 2 stoły do bilarda, natomiast w specjalnie oddzielonym od reszty lokalu pomieszczeniu czekają 3 stoły do snookera. Wykwalifikowany instruktor czeka na graczy stawiających w tych dyscyplinach pierwsze kroki, zaś profesjonaliści z pewnością docenią wysokiej klasy akcesoria bilardowe pochodzące od renomowanych marek.

Anuluj odpowiedź